Oyun Haberleri

Epic Games’in Bugünkü Ücretsiz Oyunu Mortal Shell

 

Artık yavaştan Epic Games’in günlük oyun hediyesi kampanyasının sonuna gelmeye başlıyoruz.

Armağan olarak verilecek son oyunlar her ne kadar merak uyandırsa da bazı kullananların beklentisini karşılamıyor şeklinde.

Epic Games, 15 Aralık 2022’de başlatan bu kampanyayı tam 15 gün süresince günde bir tane ücretsiz oyun vereceğini söylemiş oldu. Platformun kampanya dahilinde bugünkü ücretsiz vereceği oyun belli oldu.

Gelin hep birlikte bugünün ücretsiz oyununa göz atalım.

Epic Games’in Bugünkü Ücretsiz Oyunu Mortal Shell

Mortal Shell, Cold Symettry tarafınca geliştirilerek 2020 senesinde çıkış yapmış oldu. RPG/souls-like türündeki bir yapımdır. Paramparça olmuş bir düynada akıl sağlığınızı ve direncinizi kontrol eden aksiyon dolu bir yapım olarak tanımlanmakta. İnsanlığın yok olduğu bir dünyada The Foundling olarak adlandırılan karakteri denetim ederken acımasız düşmanlarla savaşıyoruz.

Mortal Shell’in düzgüsel fiyatı Epic Games’de 119 TL’den satılmakta. 29 Aralık 2022 geçmişine kadar tamamen ücretsiz bir halde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Oyuna ücretsiz haiz olmak için buradaki bağlantı adresine tıklayarak, kütüphanenize ekleyebilirsiniz.


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün