Oyun Haberleri

Epic Games’in 25 Aralık’ta Vereceği Oyun Sızdırıldı

 

Epic Games’in 25 Aralık’ta vereceği oyun, yarın saat 19:00’a kadar resmi olarak açıklanmayacak. Her ne kadar resmi izahat için beklemek gerekiyor olsa da yarın için verilecek olan ücretsiz oyunun sızdırıldığı iddia edildi.

Sızıntı ile birlikte bazı ipuçlarını da gördük. Gelin verileceği söylenen oyunun hangisi olduğuna ve ipuçlarının neler olduğuna bakalım.

Epic Games’in 25 Aralık’ta Vereceği Oyun Hangisi?

Sızıntı Çinli kaynaklara dayanıyor. Platformun Çin dili arayüzünde, anlık olarak bir fotoğrafın gözüktüğü ve bunun da akıllı telefon ile çekilmiş olduğu iddiası var.

Görüntüye bakacak olursak yarın verilecek olan oyun Death Stranding olacak. Popüler oyunun ücretsiz olması, Epic Games’in birazcık daha öne çıkmasını elde edecektir.

Kaçırmayın: Death Stranding 2 için İlk bilgiler Geldi! Oyunun Videosu da Paylaşıldı

Doğal ki sızıntı doğru demek mümkün değil. Boş bir sızıntı da olabilir. Fakat bu sızıntı iddiasını doğrulayacak bazı mühim ipuçları da var.

Epic Games’in 25 Aralık’ta vereceği oyun

İpucu Epic Games’in ücretsiz oyun kamuflajlarına dayanıyor. Bildiğiniz gibi ki ücretsiz oyun için geri sayım yapılırken, armağan paketi şeklinde bir kamuflaj kullanılıyor.

Saat geldiği süre bu kamuflaj kaldırılıyor ve ücretsiz verilecek olan oyun ortaya çıkıyor. Şimdi bugün verilen oyun Metro Last Light Redux oldu. Kamuflaja baktığınız süre “M” ifadesini görüyoruz.

Epic Games’in 25 Aralık’ta vereceği oyun

Şimdi yarın için gösterilen kamuflajda da üçlü künye resmi dikkat çekiyor. Bu fotoğraf de Death Stranding ana karakterimizin boynunda asılı künyeye benziyor.

Epic Games’in 25 Aralık’ta vereceği oyun

Epic Games’in 25 Aralık’ta vereceği oyun

Doğal ki ipuçları doğru ya da sızıntı doğru demek mümkün değil. Sızıntılar üstünden bir tek tahmin yapıyoruz. Her neyse ki oldukça beklemeyeceğiz. Yarın 19:00’da, Epic Games’in vereceği oyun açıklanacak. Yarın tekrar değerlendirme yapacağız ve ne olursa olsun bu mevzuya geri döneceğiz. Sızıntıdan daha önemlisi, görsellerdeki ipuçları diyebiliriz. Bekleyip görmek gerek.


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün