Oyun Haberleri

Elden Ring Colosseum DLC’si Duyuruldu! Ücretsiz mi?

 

IGN, Games Radar şeklinde oyun otoritelerinden tam puan alarak adını duyuran Elden Ring, senenin oyunu olmaya en büyük adaylardan da biri. Sınırları olmayan fantastik bir dünyayı mevzu edinen yapımın başarısı tartışılmaz. Kim bilir geliştirici ve yayıncı şirket FromSoftware için de mühim bir eşik olan oyun için bir taraftan da emekler devam ediyor. Oyuna gelen güncellemeler bir tarafa, artık DLC içeriklerini de görmeye başladık. Son olarak Elden Ring Colosseum DLC’si için duyuru yapılmış oldu.

Bu DLC birazcık mühim zira hem ücretsiz hem de aslen uzun süredir gündemde olan ve iddialara mevzu edinen bir DLC. Peki yeni DLC paketi ne vakit yayınlanacak ve neler sunacak?

Elden Ring Colosseum, PvP Modu ile Karşımıza Çıkacak

Aslına bakarsak yeni DLC’nin getireceği yenilik isminde saklı. Bu DLC paketiyle birlikte bir süredir tartışmalara yol açan kolezyum için kapılar açılacak.

Oyuncular kolezyum içinde birbirleriyle dövüşebilecekler. Anlayacağınız tam bir PvP modu karşımıza çıkmış olacak.

Yeni DLC paketinin duyuru için gösterilen video yalnız 1 dakikalık bir video. Buna rağmen videoda bazı ek mesajlar da gizli saklı. Görünen o ki teke tek maçların haricinde ekiplerin birbirlerine karşı mücadeleleri de olacak.

Kısacası artık yalnız bossların peşinden koşmayacağız da bir taraftan da arkadaşlarımızla ya da öteki oyuncularla kapışabileceğiz.

Elden Ring Colosseum DLC’si için en güzel haber ise DLC paketinin tamamen ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunulacağı. FromSoftware bu hareketiyle birlikte güzel bir puan toplamış oldu. Üstelik şirket DLC için hazırlıklarını tamamlamış ve duyuruyu ondan sonrasında gerçekleştirmiş. DLC, 7 Aralık itibariyle yayında olacak.


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün