Oyun Haberleri

Death Stranding Ücretsiz Oldu! Ne Zamana Kadar?

 

Epic Games’in 25 Aralık ücretsiz oyunu açıklandı. Hatırlarsanız bir yazı paylaşmış ve aslına bakarsak oyunun sızdığını dile getirmiştik. İpuçları da sızıntılar da doğru çıktı ve Death Stranding ücretsiz oldu.

Epic Games üstünden ücretsiz bir şekilde sunulan oyun, doğal ki günün ücretsiz oyunu kampanyası kapsamında sunuluyor. Doğrusu oldukca kısa bir süre için ücretsiz bir şekilde duracak. Sonrasında yapımı tekrardan para vererek almak lazım.

Death Stranding için Elinizi Acele Tutun

Epic Games sayfasına baktığımız vakit oyunun 26 Aralık 2022 tarihinde 19:00’dan sonrasında gene ücretli olacağını görüyoruz.

Bu süre içinde oyunu alırsanız, tamamen sizin olacak. Hideo Kojima imzalı olan oyunun devam serisi de geliştirme aşamasında. Death Stranding 2’den ilkin birinci oyunu hemen hemen oynamadıysanız, bu fırsatı kaçırmayın derim. Oyunun Epic Games sayfasını da şuraya ekliyorum.

Death Stranding

Ücretsiz Olacak Yeni Oyun için de İpucu Var

25 Aralık ücretsiz oyun sızıntı haberini paylaşırken, bir ipucundan söz etmiştik. Epic Games’in paylaşmış olduğu kamuflajlar üstünde bazı simgelerin gizli saklı bulunduğunu görmüştük. Bugün verilecek olan oyun için de aynı ipucu verilmiş şeklinde gözüküyor.

Artık oyunun hangisi olduğu mevzusunda tahmini paylaşmayalım fakat görselde yer edinen ipucunu paylaşalım. Saatler sonrasında aslına bakarsanız oyun ücretsiz bir şekilde indirmeye sunulacak.


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün