Anasayfa / Gündem / Cloud & Hosting Sektörünün Devleri Hosting Talk Global’de Buluşuyor!

Cloud & Hosting Sektörünün Devleri Hosting Talk Global’de Buluşuyor!

ICANN ve .Istanbul Registry ana sponsorluğunda düzenlenen, Türkiye’nin en kapsamlı ve geniş katılımlı cloud teknolojileri etkinliklerinden kabul edilen Hosting Talk Global, 12 -13 Nisan’da Grand Cevahir Otel’de 2. kez kapılarını ziyaretçilerine açıyor. Cloud & Hosting sektörünün mühim isimlerini bir araya getirecek olan etkinlik, 15’in üstünde oturumda; Plesk, DigitalOcean, GoDaddy, RedHat ve Microsoft benzer biçimde birçok global firmanın düşünce önderi ile dünyadan ve Türkiye’den 400’den fazla sektör profesyonelini bir araya getiriyor. Bu senenin konuşmacıları içinde Hindistan’ın domain ve hosting alanındaki en büyük şirketleri; Resellerclub, Logicboxes ve Bigrock’ı 1.2 Milyar Dolar benzer biçimde bir rakamla Endurance grubuna satan Radix’in CEO’su Bhavin Turakhia, dünyanın en oldukça tercih edilen hosting denetim paneli Plesk’in Kıdemli Başkan Yardımcısı Lukas Hertig, DigitalOcean Senior Partnership Manager Mohan Ram, CloudFest CEO’su Soeren von Varchmin ve Microsoft’tan Açık Kaynak Stratejisi Yöneticisi Kaan Demircan benzer biçimde adlar yer ediniyor.

Türkiye’de Hosting sektörünün malum isimlerinden Burkay Yapağcıoğlu tarafınca düzenlenen ve Hosting & Cloud sektöründe marka haline gelen Hosting Talk Global, 12-13 Nisan’da Grand Cevahir Otel’de kapılarını ziyaretçilerine açacak. İş dünyası ve teknoloji severleri buluşturmayı amaçlayan Hosting Talk Global’de, Cloud & Hosting sektörünün geleceği, yeni cloud teknolojiler ve Türkiye ve dünyadaki cloud yatırımları konuşulacak.

Hosting Talk Global’e Cloud ve Hosting sektörünün öncüleri geliyor

İstanbul Grand Cevahir Otel’de iki gün sürecek ve 30’dan fazla oturum ile misafirlerini ağırlayacak olan Hosting Talk Global ile katılımcılar, birbirinden kıymetli hem yerli hem de yabancı 30’a yakın düşünce önderini dinleme şansına haiz olacak.

Zirvenin dünyaca meşhur konuşmacıları içinde Flock / Radix’in kurucu ve CEO’su Bhavin Turakhia, Plesk Kıdemli Başkan Yardımcısı Lukas Hertig, DigitalOcean Senior Partnership Manager Mohan Ram ve CloudFest CEO’su Soeren von Varchmin bulunuyor.

Cloud & Hosting sektörü ile ilgili anlatacakları merakla beklenen etkinliğin öteki konuşmacıları ise; Microsoft Açık Kaynak Stratejisi Yöneticisi Kaan Demircan, ICANN Küresel Toplantı Operasyonlarının Başkan Yardımcısı Nick Tomasso, Domain Yatırımcısı Kıvılcım İstanbulluoğlu, Mosanta kurucusu İlyas Teker, Red Hat Kıdemli Çözüm Mimarı Koray Şeremet, GoDaddy Bölge Müdürü Selina Bieber, StorPool’un CEO’su Boyan Ivanov, ÇözümPark kurucusu Hakan Uzuner, Kloia Cloud ve DevOps Danışmanı Derya Sezen, BGA Genel Müdürü Huzeyfe Önal, ICANN Registry Services Manager Mert Saka, UzmanPosta kurucusu Gökalp Çakıcı, ICANN Orta Doğu Bölge Görevli Yöneticisi Fahd Batayneh, Site.pro CEO’su Filip Borcov, .CLUB Pazarlama Direktörü Nivu Hussain, Güzel Hosting kurucu ve CEO’su Cihan Nimsi, VirtualMetric Yazılım Mimarı Yusuf Öztürk, Radix Channel Partnerships Divya Bakshi ve Google Cloud Platform Expert İsmail Baskın.

Cloud & Hosting sektörünün buluşma noktası

Türkiye ve dünyanın önde gelen alan adı yatırımcıları, web hosting firmaları, cloud servis sağlayıcıları, domain kayıt firmaları, yazılım firmaları, e-ticaret yazılımı üreten firmalar, altyapı sağlayıcıları ve bireysel son kullanıcılar da dahil olmak suretiyle cloud & hosting sektöründe yer edinen her türlü oyuncuyu bir araya getirecek Hosting Talk Global’in en öne çıkan noktalarından bir tanesi de, her katılımcının data yoğunluğu yüksek panellere ve sektöründe öncü ustalaşmış adların yöneteceği  imalathane çalışmalarına katılarak sektöre dair yeni fikirleri deneyimleyebilecek olması.

Siz de işinize neler kazandırabileceğinizi uzmanlarla beraber deneyimlemek istiyorsanız, Cloud & Hosting sektöründen 250’nin üstünde şirket temsilcisinin bulunacağı bu eşi olmayan atmosferde yerinizi alabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve katılım için: https://www.thehostingtalk.com/

Mutlaka Okumalısın

Samsung Galaxy S10 Hangi Özellikler İle Geliyor?

Samsung Galaxy S10 piyasaya çıkmadı fakat konuşulmaya başlandı bile. Galaxy S10 2019 yılının ikinci ayında piyasaya sürülebilir. …

2 Yorumlar

  1. bu buluşma çok büyük güzle bilgiler olmuş teşekkürler.

  2. DigitalOcean Plesk çok büyük firmalar bunların gelmesi Türkiye için çok olumlu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir