Oyun Haberleri

Call of Duty Çağıl Warfare 2 Sınırı olan Süre için Ücretsiz Oldu

 

Call of Duty Çağıl Warfare 2, son yılların en iyi Call of Duty oyunu olma yolunda aşama kaydediyor. Satış sayıları bir fazlaca yüksek olan oyunun, hem konsollar hem de PC platformunda genel olarak beğenildiğini de belirtmek gerekiyor. Gösterilen ilgiye bir teşekkür olarak mı yoksa oyunu daha da öne taşımak için mi kim bilir fakat yapım için ücretsiz etkinlik haberi geldi.

Paylaşılan bilgilere nazaran Çağıl Warfare 2 ücretsiz olarak denenebilecek. Doğal ki bunun bazı sınırlamalara haiz olacağını da belirtelim. Isterseniz detaylara geçelim ve kullananların oyunu ne zamana kadar ve {nasıl} deneyebileceklerine bakalım.

Call of Duty Çağıl Warfare 2 Ücretsiz Denenebilecek

Resmi blog sitesinden duyurulan etkinlik, yalnız multiplayer kısaca çoklu oyunculu kısmı kapsıyor. Oyuncuların tekli oyuncu kısaca öykü modunu ücretsiz bir şekilde oynaması mümkün değil.

15 Aralık tarihinden 19 Aralık evveliyatına kadar oyunun multiplayer modunu ücretsiz deneyebileceksiniz. Tüm platformlardan ücretsiz bir şekilde denenebilecek olan yapımda, 3 ayrı haritayı oynamak mümkün olacak.

Call of Duty Modern Warfare 2

El Asilo, Farm 18 ve Shipment haritalarıyla karşı karşıya olacağız. Gene popüler çoklu oyuncu modlarına da erişim mümkün olacak. Bu etkinlik sürecinde herhangi bir indirim yapılmadığını da belirtelim. Oyunun sayfalarını denetim ettiğimiz de ek bir fiyat değişikliği yok.

Kaçırmayın: Çağıl Warfare 2 Sistem Gereksinimleri 

Kısa süreli olsa da Call of Duty Çağıl Warfare 2’yi ücretsiz tecrübe etmek güzel olacak. Şuraya oyunun Steam sayfasını da ekliyorum. Aynı şekilde yapım için konsol sayfalarını da ziyaret edebilirsiniz.


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün