Tanıtım

Boşanma Avukatı Seçerken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Çare Hukuk Bürosu avukat Ömer Sefa Canata tarafından kurularak hizmet vermeye başlamıştır. Çare Hukuk Bürosu Bursa ilinde müvekkillerine özel hukuk hizmetleri sunmaktadır. Ömer Sefa Canata Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Emekli Başsavcı vekili olan Nurettin Canata Çare Hukuk Bürosunda yılların verdiği deneyimle danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Çare Hukuk Bürosu bünyesinde yer alan bursa boşanma avukatı kadrosuyla aile içi anlaşmazlık yaşayan eşlere yönelik boşanma davalarında hukuki hizmetler sunulmaktadır.

Birçok çift evlilikleri süresince bir takım sorunlar yüzünden ayrılma kararı alabilmektedir. Ayrılma süresince eşlere yönelik hukuki anlamda boşanma avukatları çeşitli hizmetler vermektedir. Çare Hukuk Bürosu bünyesinde görev alan boşanma avukatları boşanmak isteyen eşlere yönelik medeni hukuk ve aile hukuku kapsamında yer alan mevzuatsal bilgilerle destek olmaktadır.

Çare Hukuk Bürosu bünyesinde görev alan boşanma avukatları sahip oldukları mesleki tecrübe ve daha önce dâhil oldukları birçok boşanma davasındaki elde ettikleri deneyimlerinden dolayı boşanma süreçlerinde ihtiyaç duyan kişilere bilgi birikimiyle hukuki hizmetler vermektedir.

Çare Hukuk Bürosu bünyesinde yer alan Bursa internet avukatı kadrosuyla internet ve bilişim üzerine işlenen suçlara yönelik açılan davalarda müvekkillerine yönelik hukuki hizmetler vermektedir.  Bilişim hukuku avukatları, internet ve bilgi teknolojileri alanında yasal konulara yönelik kanuni bilgiler vermektedir. İnternet üzerinden işlenen suçlar ile ilgili yargılama sürecinde suçlu kişilere yönelik hukuki destek verilmektedir.

Gelişen teknoloji ve imkânlar sosyal medya üzerinden her geçen gün aboneliklerin ve üyeliklerin arttığı bir sanal güce dönüşmektedir. İnternet üzerinden işlenen bilişim suçları her geçen gün artmaktadır. Bilişim suçları arasında sosyal medya alanında işlenen tehdit, şantaj, hakaret gibi suçlar da yer almaktadır. İnternet üzerinden işlenen suçların mağduru olan kişiler Çare Hukuk Bürosu avukatları aracılığıyla adli yargı mercilerine tehdit, hakaret ve şantaj üzerine davalar açabilmektedir.

Çare Hukuk Bürosu bünyesinde hizmet verilen bir diğer alan ise sağlık hizmetleri ve sağlık hukuku davalardır. Çare Hukuk Bürosu Bursa tıp avukatı uzman kadrosuyla sağlık alanında alınan yanlış hizmetler, uygulanan yanlış tedaviler, sağlık sektöründeki alım satım işlemleri, hekim-hasta ilişkilerine yönelik ortaya çıkan yanıltıcı reklamlar, tedavi göre hastalara yönelik kişisel veri ve bilgilerinin üçüncü kişilere paylaşılması gibi konularda müvekkillerine hukuki destekler sunulmaktadır.

Çare Hukuk Bürosunun vermiş olduğu avukatlık hizmetlerinin kapsamları ve uzman avukatlar aracılıyla açılabilecek dava çeşitleri hakkında detaylı bilgiler almak isterseniz www.carehukuk.com.tr  internet adresi üzerinden Çare hukuk Bürosu web sitesine girebilirsiniz.

Çare Hukuk bürosu web sitesinde yer alan iletişim bölümü üzerinden kişisel bilgilerinizi doldurarak sorularınızı sorabilirsiniz. Çare Hukuk Bürosu web sitesi iletişim ekibi sorduğunuz sorulara en kısa süre içerisinde cevap verecektir. İletişim bölümünden Çare Hukuk Bürosunun telefon numarasına erişmeniz mümkün olacaktır.


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün