Tanıtım

Araç İçi Ekipman Düzeni İçin Detay Endüstri’ye Danışın

Detay Endüstri firması raf sistemleri, çekmeceli kalıp rafları, çalışma tezgâhları ve hafif orta tip depolama rafları alanlarında üretimler yapmaktadır.

Detay Endüstrisi firması 50 yılı aşkın ticaret tecrübesiyle 1984 yılından itibaren Bursa Osmangazi ilçesinde yer alan üretim alanında Türkiye geneli çeşitli sektörlerde yer alan firmalara yönelik hizmetler sunmaktadır.

Detay Endüstri’nin vermiş olduğu hizmetler kapsamında araç dolap raf sistemleri, çekmeceli kalıp rafları, çalışma tezgâhları,  malzeme dolapları raf sistemleri, kompakt sistemler, takım arabaları, bilgisayar, soyunma, klasör dolapları yer almaktadır.

Detay Endüstri firması üretimleri arasında yer alan çekmeceli kalıp rafı genel olarak yüksek ağırlıkta malzeme üretimi ve depolaması yapan firmalara yönelik üretilmektedir.

Dökümhanelerde kullanılan döküm kalıpları, plastik enjeksiyon üretim yapan firmalarının kullandığı enjeksiyon kalıpları oldukça ağır malzemeler olarak göze çarpmaktadır. Detay endüstri firması enjeksiyon rafı kapsamında enjeksiyon ve plastik modeller üzerinden üretimler yapan firmalara depolama amaçlı raf sistemleri üretmektedir. Ayrıca dökümhanelerde kullanılan döküm kalıplarının kullanıldıktan sonra depolanmasını amaçlayan kalıphane rafı üretimi de yapılmaktadır.

Kalıp rafı üretiminde kullanılan malzemelerin dayanım gücü yüksek ağırlığa sahip kalıpların depolanmasında ana unsur olarak gözümüze çarpmaktadır.

%100 açılımlı çekmeceli rafların taşıma kapasitesi yaklaşık olarak 1000 kg olup, teleskopik raylar ile hareketi sağlanmaktadır.

Çekmeceli raflarda kullanılan toz boya ile rafların paslanmalara karşı dirençli olması sağlanmaktadır. Kalıp rafları yüksek ağırlıklı malzeme taşıması sebebiyle yatay ve dikey şekildeki taşıyıcıları çelik malzemeden üretilmektedir. Çekmece yapısı, bağlantı elemanları, cıvata yapıları oldukça güçlü malzemeler kullanılarak oluşturulmaktadır.

Çekmeceli rafların çekmeceleri ve kapakları ağır tonajlı malzeme depolanması sebebiyle kilitlenebilir özellikte olması iş kazalarının önüne geçmektedir. Kullanılan basmalı sandal sistemi ile çekmeceli rafların kendiliğinden açılması engellenmektedir.

Detay Endüstrisi firması hizmet verdiği ağır sanayi sektörlerine yaptığı çekmeceli kalıp üretimleri ile dar depolama alanlarını yüksek verimlilikte depolama amaçlı kullanılmasına imkân tanımaktadır.

Plastik enjeksiyon, dökümhane, tersane, ağır sanayi üretimi yapan firmalar hizmet almak istediği depolama raf modellerini kendileri tasarlayıp Detay Endüstri firması üzerinde kendi tasarımlarına yönelik üretimler de yaptırabilmektedir. Detay Endüstri firması müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak müşterilerinden gelen çekmeceli kalıp rafı modellerine yönelik üretimleri hızlı ve sorunsuz şekilde gerçekleştirmektedir.

Detay Endüstri firmasının satışını yaptığı kalıphane ve enjeksiyon raf sistemleri hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler https://www.detayendustri.com/ internet adresini tıklayarak Detay Endüstri firmasının web sitesini ziyaret edebilirler.

Detay Endüstri firmasının web sitesi iletişim bölümünde yer alan gerekli bilgilerin doldurulması ile ziyaretçiler akıllarına takılan her türlü soruyu sorabilirler.  Detay Endüstri firması iletişim ekibi sorulan sorulara yönelik en kısa sürede cevaplar vermektedir.

Sizler de kalıphane ve enjeksiyon raf sistemlerine yönelik hizmetler almak isterseniz Detay Endüstri firması ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün